Určite si si už aj ty stiahol totálnu blbosť, ktorú si po nainštalovaní do niekoľkých sekúnd poslal opäť kade ľahšie. Zozbierali sme zoznam 10 najdivnejších aplikácii, ktoré svedčia o tom, že tvorcovia appiek by si tiež mali občas vziať voľno.Lick – appka á la olíž si lakeť

Jednoduchá appka pre jednoduchých ľudí. Slúži na otestovanie tvojich jazykových zručností. Oblížeš displej a tvoj smartfón  vyhodnotí, ako to so svojim jazykom ovládaš. Je zrejme načase venovať viac pozornosti čisteniu tvojho mobilného zariadenia.  Ak  však nechceš skončiť na infekčnom, túto appku veľmi neodporúčame.

via GIPHY

Hair clinic na dokonalé vlasy

Sľubuje zastavenie vypadávania vlasov jednoduchým pridržaním telefónu nad hlavou.Tento postup stačí opakovať 10 minút, tri mesiace a máte hustú  hrivu. Alebo aj nie.

YO

Aplikácia pomocou ktorej odpovedáš výlučne slovom YO, čo je u nás niečo ako skratka jj. Nielen šetrí čas, ale i mozgové závity. Keď tak nad tým rozmýšľame, appka môže byť celkom užitočná. Nechce sa ti s niekým baviť, nemáš čas, ale nechceš ho uraziť. Pošleš dva písmenka a máš to.

via GIPHY

Places I´ve pooped – naozaj intímna záležitosť

V tomto prípade veríme, že ti angličtina nerobí problémy a z názvu už vieš o čo ide. Ak ti to náhodou ešte stále nedošlo, hovoríme o appke, v ktorej jednoducho označíš lokáciu, kde si práve vykonal veľkú potrebu. Skutočne chutná záležitosť. Nuž čítanie novín na záchode je príliš mainstream.

via GIPHY

Dick orate – až od 18-tich!

Okej, máme tu ďalšiu appku  s veľavravným názvom. Venovaná je mužskému pohlaviu, a keďže muži sú zvláštne tvory, vieme si predstaviť, že má celkom úspech. Postup je jednoduchý. Vyfotíš si svoju „mužskú pýchu“ a dekoruješ do zbláznenie. Fúzy, oči, okuliare, klobúky, fantázii sa medze nekladú. Hurá chlapci sa môžu konečne vyhrať.

via GIPHY

Puff – ďalšia až od 18

Hlavnú úlohu tu zohrávajú japonské dievčatá v sukničkách. Človek fúkne  do mikrofónu na telefónne a dievčaťu sa  nadvihne sukňa. Aplikácia pre starých chlípnikov ako vyšitá.

via GIPHY

Im rich pre pracháčov

Doslovný preklad – Som bohatý. Táto aplikácia stála 999 dolárov, teda nič pre nás, chudobných študentov  a po jej spustení sa na obrazovke rozžiaril červený drahokam. Žiadna hlboká myšlienka. Išlo jednoducho o to, ukázať iným, že na to máš. Appku už po prvom dni stiahli z trhu. Ľutujeme len tých ôsmich chudákov, ktorí si túto srandičku  skutočne zaplatili.

via GIPHY

Girls around me miesto badoo?

Ako sa uvádza na oficiálnej stránke, či už hľadáš niekoho na jednu noc, kočku s ktorou zabiješ nudu alebo spriaznenú dušu, táto aplikácia ti v tom pomôže. Život  je predsa krátky a nie je čas na márnenie. Priaznivci tejto appky tvrdia, že najväčšou výhodou sú fotky daných dievčat, a tak ťa už viac nepríjemne  neprekvapí, na koho tam narazíš. Škaredo povedané uľahčuje chalanom vyhnúť sa menej príťažlivým dievčatám. My na Slovensku máme len pekné baby, takže túto appku vôbec nepotrebujeme.

via GIPHY

Jew or not jew? Skutočne urážlivá appka

Žid alebo nie? 15 jednoduchých pravidiel, podľa ktorých rozlíšiš či ide o žida alebo nie. Že ti to zaváňa neznášanlivosťou? Kvôli antisemitizmu bola táto aplikácia zrušená.

via GIPHY

Exodus international – to nemohli myslieť vážne

Nazývaná aj „ Gay cure“ mala za úlohu pomôcť  homosexuálom, aby sa začali orientovať na opačné pohlavie. Jednoducho povedané spraviť z nich heterosexuálov. Pomôcť im pritom mali inšpiratívne videá, či rady od ľudí, ktorí sa takto v minulosti „oslobodili“ od homosexuality. Nebolo treba však dlho čakať a aplikácia bola stiahnutá. Vyše 1 500 000 ľudí podpísalo petíciu kvôli jej homofóbnej tématike.

via GIPHY