Vyzbierané oblečenie poputuje ďalej na charitu. Výsledok tvorivej činnosti módnych blogerov uvidíme 10. mája v trnavskom nákupnom centre City Aréna.Počas marca organizátori módnej show vyzbierali od študentov Univerzity sv. Cyrila a Metoda (UCM) nepotrebné oblečenie či doplnky, ktoré im ležali v skrini už dlhšie. Okrem možnosti zbaviť sa vynosených veci bolo motiváciou priniesť staré oblečenie do zbierky aj zaradenie do žrebovania v súťaži o 50-eurovú poukážku na nákup v jednom z trnavských nákupných centier.

Fashion Delight
Zber oblečenia pre módnu prehliadku Fashion Delight v priestoroch UCM. Zdroj: facebook.com/Fashion Delight

Vyzbierané veci si prevzali módni blogeri, ktorí oblečenie prerobia a predvedú na prehliadke. Jednému z nich bude udelená Cena Fashion Blogera. Pre radosť z pomáhania a konania dobrých skutkov sa toto oblečenie ďalej daruje krízovému centru v Trnave.

Fashion Delight
Módne blogerky pri preberaní oblečenia. Zdroj: facebook.com/Fashion Delight

Oblečenie bude prezentované aj z viacerých predajní spomenutého nákupného centra, a to Orsay, Lindex, Tally Weijl, Carprisa, Deichmann, Devergo, Joss Fashion. O dávku najnovších kolekcií teda nebude núdza.

Oko diváka okrem štýlových kúskov priláka aj pohľad na známych návrhárov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na prestížnych módnych prehliadkach. Do Trnavy 10. mája zavítajú mená ako Blažena Ostrovská, Dominiqe Bohus, Gabriela Giotto, Zlatica Hujbertová, Pavol Dendis, Miriam Pokojná.

Zaujímavý program

Organizátorka Sis Chlumecká spolu s Patrikom Ščasnovičom predstavia nový koncept tejto prehliadky. Obidvaja milujú tanec a rozhodli sa tento ročník Fashion Delight pripraviť v hudobno-tanečnom duchu. Hudobnými vystupujúcimi, ktorí budú spevom sprevádzať krásne modelky a tanečníčky, budú Nikola Benedikovičová a Martin Císar.

Fashion Delight
Fashion na Max (2015). Zdroj: facebook.com/Fashion Delight

Akciu organizujú študenti FMK UCM v spolupráci s Agentúrou Showart. Celý tím, ktorý sa podieľa na udalosti, tvorí rad šikovných študentov FMK, či už ide o modelky a modelov, tanečníčky a tanečníkov, spevákov, organizačný tím kabinetu eventov, social media,  fotografov, dobrovoľníkov a množstvo talentovaných ľudí.

V minulosti ste mohli počuť o 4 prehliadkach, ktoré vyšli z rúk študentov FMK.  Prvé dve pod názvom Fashion Delight v priestoroch FMK UCM a ďalšie s menom Fashion na Max v rovnomennom nákupnom centre.

Pre viac informácií klikni na FB event.

(Tlačová správa)