Fanušikovia seriálu od HBO sa dočkajú už o pár dní. Pozreli sme sa na to, čo má ponúknuť nová séria.Už 24. apríla začne prémiový kanál HBO vysielať novú sériu Hry o tróny alebo Game of Thrones. Od tej sa očakávajú odpovede na mnohé otázky. Mnohých zaujíma najmä osud Johna Snowa.

Koniec poslednej časti bol pre mnohých divákov šokom. Jedna z hlavných postáv, John Snow, skončila zaliata krvou v snehu. „Zradili“ ho členovia Nočnej hliadky, ktorí sa s jeho velením veľmi nestotožnili. Mnohí sa pýtajú, aký bude jeho ďalší osud v seriáli.

Aj keď sa zdalo, že zo seriálu po smrti zmizne, nebude to tak. Má sa vrátiť zatiaľ v neznámej podobe. Niektorí hovoria aj o tom, že sa môže stať chodcom. Ďalší veria, že to bol iba sen.

zdroj: HBO
zdroj: HBO

Nová séria natočená podľa románov George R. R. Martina musí vysvetliť aj to, čo sa stane so Cersei Lannister, ktorá absolvovala pobyt u Vrabčiaka. Bude zaujímavé sledovať, či svoju zmenu iba predstierala a pomstí sa za potupu alebo sa naozaj uvedomila. V ďalšej sérii sa bude musieť zmieriť so smrťou svojej dcéry.

Mnohých zaujíma aj osud Sansy Stark, ktorá skočila so Smraďochom z múru Zimohradu a utiekla. Ak ju chytia, hrozí jej smrť alebo ďalšie týranie.

Známy nie je ani osud Daenerys Targaryen, ktorú pred istou smrťou zachránil jej drak. Potom však padla do zajatia prívržencov Khala Droga. Ak sa jej podarí pred nimi uchrániť, všetkých bude zaujímať, kam sa so svojou armádou dostane.

zdroj: HBO
zdroj: HBO

Svoje utrpenie za zabitie Meryna Tranta má prijať aj Arya Stark, ktorá v poslednej časti prišla o zrak. Už teraz je zrejmé, že nová séria bude plná prekvapivých zvratov a noviniek.

Do Piesne ľadu a ohňa sa budete môcť započúvať už o pár dní. Napíšte nám do diskusie, ako si predstavujete novú sériu.