Najlepší študentský online magazín na Slovensku hľadá redaktorov, grafikov a ponúka aj mnohé ďalšie pozície. Stačí poslať životopis.1. Redaktor/ka – ak sa zaujímaš o dianie okolo seba, rád čítaš zahraničné weby a nie je ti cudzia štylistika, máš nám čo ponúknuť. My ťa zasa naučíme pracovať s wordpressom, seom a dodáme ti kontakty na ľudí, o ktorých chceš písať.

via GIPHY

2. Web editor/ka – poznáš wordpress a vieš, ako má vyzerať dobrý online content. Rád edituješ cudzie texty a vymýšľaš klikateľné titulky. Ak ovládaš aspoň jednu z vecí, zvyšné ťa naučíme a získaš skill, ktorý sa ti zíde aj v budúcnosti.

via GIPHY

3. Video editor/ka – gaudeo.sk chce rozbehnúť aj vlastný audiovizuálny obsah. Ak ťa baví práca s kamerou a následné strihanie videí, poď k nám. Nezaškodí, ak myslíš koncepčne a máš plnú hlavu nápadov, pretože s videom potrebujeme pomôcť.

via GIPHY

4. SEO špecialista/ka – seo je ako puzzle skladačka. Ak rád/a riešiš hlavolamy a chceš sa naučiť, ako funguje Google, pridaj sa k nám. Správne nastavené SEO k nám priláka ľudí.

5. Správcovia sociálnych sietí – na Snapchate si viac ako na Facebooku a Instagram je tvoja srdcová záležitosť. Keď sa orientuješ v aktuálnych trendoch a nie si úplne konzervatívny/a, chceme Ťa!

via GIPHY

6. Tvorcovia online contentu – ak chceš zistiť, prečo sú rubriky mŕtve a čo ich nahradilo, pridaj sa k nám. Budeš písať najmä texty tzv. nových žánrov, ktoré vymyslel sám online.

7. Grafik/čka – máš základy photoshopu a estetické cítenie. My ti povieme, aký rozmer má mať cover na facebooku a dodáme ti desiatky kreatívnych zadaní, ktoré môžeš robiť podľa seba.mediálna prax

8. PR špecialista – najlepší online magazín na Slovensku potrebuje upevniť svoje postavenie. Budeš písať za nás tlačové správy a rozvíjať vzťahy s možnými mediálnymi partnermi. Skrátka robiť dobré meno. prax v médiách

9. Lovci inzerentov – ukecávanie ti nerobí problémy, a tak nám dokážeš zohnať zopár lístkov na koncert, do súťaže či energeťáky do redakcie. prax v médiách