Pripravili sme pre vás tri výhodné ponuky na slovenskom internetovom a printovom trhu.O tom, že študenti nemajú peňazí nazvyš, je známe. Uvedomujú si to aj viaceré spoločnosti, ktoré ponúkajú špeciálne zvýhodnené predplatné práve pre takúto skupinu ľudí.

Kvalitné informácie nie sú zadarmo, musíme za ne platiť buď vo forme predplatného, prípadne cez zobrazované reklamy. Lacnejšie ale môžete získať aj antivírusový alebo kancelársky program. Microsoft pre zapojené školy ponúka študentom zadarmo svoj kancelársky balík Office.

via GIPHY

Pre uplatnenie zľavy je nutné, aby ste zadali číslo svojho ISIC preukazu. TOP 6 zliav pre študentov:

  • Trend – 14 eur ušetria študenti, ktorí si zaplatia printové a digitálne predplatné týždenníka na rok (64 eur). Je možné aj predplatenie na pol roka alebo na semester, suma sa líši podľa zvolenej dĺžky.
  • DenníkN – síce nemá špeciálne predplatné pre študentov a stojí 4,99 eura mesačne. Na prvých 6 týždňov získate online prístup iba za 0,17 eura.
  • Forbes – 5 eur ušetríte aj pri tomto titule. Namiesto 33 eur zaplatia študenti počas roka za digitálny a printový prístup iba 27 eur.
  • ESET – Spoločnosť dáva 50-percentnú zľavu na antivírusové programy do PC a mobilu. Napríklad ESET Smart Security vás nebude stáť na rok 49,90 eura, ale iba 24,95 eura.
  • Orange – Operátor chce tiež zvýhodniť spomínanú skupinu ľudí a viaceré paušály iba poskytuje s 5-eurovou mesačnou zľavou. Získate ju počas celej doby využívania služby.
  • Microsoft – Office 365 stojí štandardne 9,90 eura mesačne. Zapojené školy ich ponúkajú študentom zadarmo. Spoločnosť pre Gaudeo.sk neuviedol presný zoznam zapojených škôl. Študenti sa majú informovať priamo v škole.