Ak vás už nebavia Activity alebo ešte staršie Dostih a karty Bang už máte zodraté, je čas vymeniť staré spoločenské hry za horúce novinky, ktoré rozprúdia krv a rozhýbu bránice vašich kamošov či rodinných príslušníkov. Poďme si ich postupne rozbaliť.Star Wars Risk The Black Series

Spoločenská hra s tematikou Star Wars prichádza s poriadnou hernou akciou. Hrať môžete buď za dobrých a snažiť sa zničiť Hviezdu smrti, alebo za zlých v službách Darth Vadera. Tak kto zvíťazí?

Steampunk Rally

Ten, kto má rád stratégie a dobrodružstvo, si príde určite na svoje. Ocitnete sa na prelome 19. a 20. storočia a stanete sa jedným z famóznych vynálezcov ako Nikola Tesla alebo Maria Curie. Vašou úlohou je vytvoriť najlepší stroj, s ktorým budete neskôr pretekať cez švajčiarske Alpy.

Pandemic

V hre Pandemic už ide naozaj do tuhého. Hráči musia spoločne zachraňovať svet pred zákernými epidémiami. Najpozoruhodnejší je ojedinelý herný mechanizmus, pretože hráči musia v koži odborníkov spolupracovať tak, aby porazili hru samotnú. V novej verzii hry sa môže stať jeden hráč bioteroristom a prekaziť tak záchranu sveta. Nasaďte si rúška, začíname.

Hra o tróny   

Táto nová kartová hra je plná intríg, nástrah, zrady a vojen. Môžu si ju zahrať dvaja alebo až štyria hráči. Je vytvorená na motívy úspešnej knižnej série od George R. R. Martina s názvom Pieseň ľadu a ohňa a sľubuje veľa zážitkov.

Co-Mix

Nakoniec si dáme jednoduchú a zábavnú hru, v ktorej sa využíva storytelling. Dokonca sa stanete autorom vlastného komixu. Vyhrá ten, kto vytvorí najlepší príbeh.