Adrenalínové športy, ale aj práca s počítačom. Po čom tajne túžia naši deviataci?1.Skákať bungejumping
Ráno by sme prišli do školy, nastúpili na autobus a odviezli sa do Bratislavy na most. Zaradili by sme sa k inštruktorom, oni by nás zaistili a nasmerovali. Všetky inštrukcie by nám najskôr vysvetlili a prakticky ukázali. Potom by sme prišli na rad my. Vyskúšali by sme to a získali by sme certifikát. Oddýchli by sme si, naobedovali sa a odišli domov.

giphy
Ako by vyzeral náš bungeejumping. Zdroj: giphy.com

2.Potápať sa medzi žralokmi
Každý školský rok by škola organizovala biologický výlet na mesiac do Filipín lietadlom. Ubytovali by sme sa v luxusnom hoteli, kde je stále plná chladnička. Prvý deň by sme sa vybavili a prezreli si okolie. Zvyšok mesiaca by sme sa potápali, pozorovali morský svet a podvečer by sme navštevovali pamiatky.

giphy (1)
Naše potápanie a hranie s žralokmi. Zdroj: giphy.com

3.Učiť sa používať sociálne siete
Radi by sme sa naučili používať sociálne siete a ochraňovať svoje súkromie. Aby sme nezverejňovali každú blbosť, nahé fotky a blbé statusy o tom, ako sa ide niekto rezať, zabiť sa a piť, lebo ho zlomila láska a má 12, ak nie 10 rokov.

giphy (2)
<3 Zdroj:giphy.com

4.Učiť sa riadiť lietadlo
Vieš si predstaviť výlet do Žiliny? Ja hej. Môžeme sa tam naučiť lietať lietadlom. Je to zručnosť potrebná pre každého budúceho milionára. Kurz by trval 3 roky, každé dva mesiace by sme sa chodili vzdelávať v lietaní.

giphy (3)
Keď letíme my. Zdroj:giphy.com

5.Naučiť sa technickým zručnostiam
Naučiť sa skladať počítačové komponenty, ale aj opravovanie spotrebičov v domácnosti a vedieť ich obsluhovať. Týždenne dve hodiny učenia a dve hodiny praxe.

Zdroj: giphy.com
Opravíme všetko. Zdroj: giphy.com

Kristína Šimurdová, Nikoleta Ivanicsová, ZŠ TVRDOŠOVCE