Facebook

15 jún 2024
Téma

6 dôvodov, prečo by si mal obmedziť konzumáciu mäsa

Už dnes vieme predpokladať, aké ekologické katastrofy čakajú ľudstvo. Ak sa nespamätáme môže to mať naozaj katastrofálne dôsledky pre nás a hlavne pre naše deti. Preto, je treba žačať robiť ústupky, ktoré tejto zemi dokážu pomôcť. Naučte sa žiť ekologicky. K takejto životospráve určite patrí aj obmädzenie konzumácie mäsa. Aké sú hlavné dôvody prečo radšej vynechať mäso zo svojho jedálnička?

Téma

Znečisťovanie životného prostredia. V boji pomôžu jedlé bubliny s vodou, plávajúce koše aj bicykle čistiace vzduch

Životné prostredie dostáva v posledných rokoch poriadne zabrať. Znečisťovanie oceánov plastovým odpadom, veľké množstvo smogu či masívne výruby dažďových pralesov neblaho vplývajú nielen na našu zem, ale aj na nás samotných. Múdri ľudia, našťastie, nachádzajú naozaj kreatívne spôsoby, ako so znečisťovaním bojovať.

Téma

Zakladateľ Zelenej hliadky Matús Čupka: Drvivá väčšina nami riešených problémov vyplýva z arogancie, ignorantstva či nezáujmu samospráv a obyvateľov

Kvalita životného prostredia je jedným zo základných aspektov hodnotenia celkovej kvality života v meste. Nerešpektovanie prírody a zelene spoločne s nezodpovedným prístupom spravili z Bratislavy mesto najčastejšie spájané so špinou, odpadkami a čiernymi skládkami.

WordPress Theme built by Shufflehound.