Televízna jeseň je na kvalitné seriály bohatá, a preto ti ponúkame žhavé tipy, ktoré by si podľa nás nemal vynechať. Ktoré by si odporučil ty?Atlanta

Earnest Marks (Donald Glover) sa po návrate do rodnej Atlanty stretáva s bratrancom Alfredom (Brian Tyree Henry) s cieľom spoločne preraziť vo svete rapu. Donald Glover, ktorého diváci poznajú z úspešného seriálu Community, je nielen hlavnou hviezdou projektu, prvých päť epizód dokonca aj sám napísal. Pilotná časť očakávanej komediálnej drámy americkú kritiku doslova očarila.

Narcos: 2. sezóna

Seriál inšpirovaný príbehom jedného z najväčších drogových dílerov na svete zožal pozitívne reakcie, preto tvorcovia neváhali a divákom túto jeseň predstavili už druhú sériu. Tá mapuje posledných 18 mesiacov života Pabla Escobara (Wagner Moura), teda až po jeho smrť v roku 1993.

Better Things

Rozvedená Sam (Pamela Adlon)  je ťažko pracujúcou herečkou a mamou na plný úväzok, ktorá sa snaží zarobiť si na živobytie. Hereckú kariéru a rodinný život ťažko zosúladiť, preto má hlavná hrdinka o zábavu postarané. Nová autobiografická komédia prichádza v jeseni ako 10-epizódny projekt.

Quarry

Quarry je príbehom amerického mariňáka Maca Conwaya (Logan Marshall-Green), ktorý sa vracia z vojny vo Vietname v roku 1972. Pri návrate domov zisťuje, že spoločnosť ho odmieta, a to vrátane jeho najbližších. Pri snahe vyrovnať sa so spomienkami z vojny je Mac vtiahnutý do života plného zabíjania a korupcie pozdĺž rieky Mississippi.

Luke Cage

Netflix už fanúšikom komiksov ponúkol seriály jako Daredevil či Jessica Jones. Tentokrát prichádza s jedným z najočakávanejších komiksových seriálov, a to s hrdinom disponujúcim veľkou odolnosťou a supersilou. Luke Cage  (Mike Colter) je bývalý trestanec a zároveň superhrdina, ktorý sa snaží zmeniť život v meste k lepšiemu.