Zabudnite na sladké princezné, čarodejnice s bradavicou či rozkošné mačičky s fúzikmi pod nosom. To už sa dnes nenosí. Ak sa rozhodnete ísť na haloweensku párty tento rok, urobte to so štýlom. Nasledujúce tutoriály vám ukážu, ako na to.Nie každý na Slovensku tento americký sviatok obľubuje. Nikto nám neprikázal, že si musíme vyzdobiť dom tekvicami a rozdávať malým deťom sladkosti, ale urobiť zo seba make-upom niekoho iného bude zábava, či už Halloween obľubujeme alebo nie.

1: Zombie Červená čiapočka

Zdá sa vám maska červenej čiapočky na Halloween príliš nudná? Vyskúšajte čiapočku, pred ktorou by vlk aj s horárom ušli ďaleko do lesa.

2: Pop-art kráska

Ak chcete byť túto sezónu skutočne IN, vyskúšajte niečo netradičné. S takýmto pop-art líčením vás na žiadnej haloweenskej párty určite nikto neprehliahne.

3: Sexi kostra

Kto by sa nechcel na jeden večer premeniť na celkom inú osobu? Make-up dokáže skutočné zázraky a v priebehu niekoľkých minút z nežnej krásky urobí strašidelnú bytosť z hororu. Neveríte? Pozerajte sa.

 

4: Starká look

Väčšina dievčat si počas tohto sviatku vyberá kostýmy, ktoré im vek uberú, ale ak chcete skutočne prekvapiť, zmeňte sa radšej na starkú a pár rokov si pridajte 😉

5: Roztekajúca sa kostra

Americká youtuberka Desi Perkins posunula halloweenske líčenie na vyšší level, keď internet obletel jej make-up tutoriál, v ktorom vytvára efekt odlupujúcej sa, alebo ak chcete roztekajúcej sa kože. Na výber nám ponúka dva druhy líčenia. Čomu dáte prednosť?

6: Zmrzlinová princezná

7: Halloweenska dvojka

Líčenie je väčšinou ženská záležitosť, ale ak chceš vyraziť na párty aj so svojím priateľom, vezmi si príklad z našej slovenskej vizážistky Lucky Lucid Sládečkovej, ktorá svojho partnera „najstajlovala“, ako sa na pravú make-up artistku patrí.

Tak čo, našli ste si tu inšpiráciu pre svoj halloweensky make-up?