Spoločnosť Apple, ktorá predstaví v roku 2017 nový iPhone, sľubuje svojim zákazníkom revolučný dizajn. Informáciu priniesol inovátor a dizajnér John Gruber, ktorý pre spomínanú spoločnosť pracuje a disponuje internými zdrojmi.Gruber hovorí, že „predná časť telefónu bude celá pokrytá displejom.“ Ak sa správy potvrdia, nový iPhone nebude disponovať žiadnymi bočnými rámami. Súčasťou revolučného displeja by mali byť aj senzory, predná kamera či reproduktor, ktoré doň budú priamo vložné. Dokonca sa môže stať, že bude súčasťou displeja aj legendárne „home button“ tlačidlo .

Čo sa týka celkového vzhľadu, viac nie je jasné, čo prinesie Apple a jeho iPhone v roku 2017. Apple zvyčajne uvádza na trh „S“ modely každý druhý rok. Kolujú však zvesti, že Apple prinesie strategické zmeny aj v tomto smere, preto po modeli iPhone 7 môže prísť ďalší už v roku 2017.

Apple oslávi v roku 2017 desiate výročie predstavenia úplne prvého iPhonu. Nie je prekvapujúce, že chce jubileum osláviť vo veľkom štýle a predstaviť zariadenie, vďaka ktorému sa stala najhodnotnejšou na svete.