Si príliš cool na tradičné babkine Vianoce ? Nehovorí ti nič Vianočný masaker zabíjania kapra vo vani ani vôňa kapustnice, ktorá ťa už ráno vyženie z postele? Prinášam ti zopár tipov ako urobiť svoje Vianoce aspoň trošku iné.ČO TEDA NESMIE CHÝBAŤ PRAVÝM COOL VIANOCIAM?

ŠŤASTNÉ A HIPSTERSKÉ!

Starý dobrý zvyk je na Vianoce ozdobiť všetko. Rok 2015 nás utvrdzuje v jedinom, a to, že všetko sa myslí doslova. Každý hipster na Vianoce spozná pravý účel svojej poctivo pestovanej brady. Ozdobený stromček má síce niečo do seba, ale taká ozdobená brada, tá už predsa len posúva Vianoce na vyšší level.

Zdroj: https://minikiwi.refresher.sk
Zdroj: https://minikiwi.refresher.sk

NETRADIČNÉ TVARY MEDOVNÍČKOV.

Fantázii sa medze nekladú ani v pečení, a preto aj klasické medovníčky môžu vyzerať moderne. Odložte babkine formičky v tvare hviezdičiek a snehuliakov a namiesto toho si vymyslite vlastné tvary a dajte svojim vianočným medovníkom nádych 21. storočia.

perniky_vianocne-600x600
Zdroj: https:// www.handmadedesign.sk

VIANOČNÉ SONGY.

Nič ťa nenaladí na vianočnú atmosféru viac ako vianočné piesne, ale vypni už prosím ťa tú Mariah Carey a prestaň si spievať Jingle bells. Všetci vieme, že All I want for Christmas is you, ale nemusí to tak byť. Skús dať šancu novinkám a „Vianocuj“ si napr. s takým Adamom Ďuricom:

NIE TAK CELKOM VIANOČNÝ PROGRAM.

Či už mi veríš alebo nie, večerná rodinná idylka v obývačke môže vyzerať aj inak ako Karel Gott spievajúci v telke- Kde pak ty vtáčku hnízdo máš a ani Popelka dnes nemusí stratiť svoju črievičku už 150. krát. Ak si predsa len potrpíš na akú takú tradíciu, nechaj aspoň Kevina potrápiť dvojicu „dlhoprstých“ banditov, ale potom už prepínaj!

12391776_586174921529917_3864434973108979196_n
Zdroj: https://www.facebook.com/mojamamavarilepsie/

DARČEKY, DARČEKY, DARČEKY.

Zabudni na ponožky a spodné prádlo. Nie, ani pyžamo už nikto nechce pod stromčekom ani vidieť. Buchni sa po vrecku a ukáž svojim blízkym ako veľmi ich máš rád a to najhlavnejšie: Nezabudni to zavesiť na instagram a poctivo si dať selfie s každým darčekom. Veď čo dnes nie je na instagrame akoby sa ani nestalo.

Desktop
Zdroj: https://www.facebook.com/

ODKAZ NA ZÁVER:

Ak chceš mať rodinné Vianoce s oblátkami a medom, urob si také. Ak si chceš urobiť 12 fotiek vianočného stromčeka z každej strany, urob si. Či už sa ich rozhodneš tráviť tradične, menej tradične či netradične uisti sa, že si tam, kde naozaj byť chceš.

Vianoce
Zdroj: https://www.tumblr.com/