Rozbiehaš podnikanie, žiješ v online, pracuješ v online alebo len nechceš byť úplne mimo pri digi-témach. Zaparkuj v digitálnej garáži. A bez nájomného!Internet poskytuje každému možnosť rozšíriť svoj obsah v globálnom meradle. Či už chceš sharovať vlastnú tvorbu alebo expandovať so svojím biznisom na druhú stranu planéty. Internet pred tebou stojí s otvorenou náručou. A aby si sa pri rozbehu do jeho náruče nepotkol, prichádza na pomoc Google, ktorý ti chce pomocou lekcií a kvízov zvaných Digitálna garáž posunúť svoje vedomosti a tipy, či už v oblasti tvorby webov, inzercie, social media marketingu alebo SEO.

good-idea-education
Zdroj: www.pixabay.com

Google ti prináša možnosť vyskillovať sa v digitálnej sfére. Mýliš sa, ak si myslíš, že budeš musieť hrabať hlboko do vrecka. Nebudeš musieť hrabať vôbec. Celý edukačný plán ti je poskytnutý úplne zadarmo.

Tak nebuď žgrloš. Vymeň svoj čas za vedomosti

Firmy, podnikatelia, študenti alebo len vzdelávania chtiví ľudia, ktorí radi obohacujú svoj kariérny život. Platforma je odporúčaná všetkým (online profíkom, samozrejme, nie; tí už to všetko vedia). Aj jazykovo menej zdatným – pri videách, ktoré nie sú v slovenskom jazyku, si môžeš zapnúť titulky alebo máš hneď pod videom slovenský prepis hovoreného slova.

Zdroj: www.pixabay.com
Zdroj: www.pixabay.com

Reč je o online vzdelávacej platforme Digitálna garáž od Googlu, kde sa môžeš zúčastniť celoročného bezplatného programu s názvom “Pomáhame Slovensku rásť”. V ponuke máš 23 tém, ktoré sa ti po absolvovaní (úspešnom, samozrejme) odmenia certifikátom internetových zručností. A žiadny certifikát nie je na škodu, no nie?