Množstvo ľudí má takmer na dennom poriadku hľadanie svojej peňaženky, telefónu alebo kľúčov. Ak aj ty patríš medzi týchto ľudí, mal by si porozmýšľať nad WALLI – inteligentnou peňaženkou.Ako funguje? 

Walli peňaženka funguje na jednoduchom princípe. Stačí, keď ju pripojíte prostredníctvom bluetooth ku svojmu mobilnému zariadeniu.

Funkcie, ktoré poskytuje:

  • Zabudnutie peňaženky – Appka Walli pošle upozornenie do vášho telefónu, keď sa od nej vzdialite.
  • Bezpečné priehradky – Walli takisto sleduje priehradky, ktoré najviac používate na svoje karty. Je to veľmi užitočné a zaisťuje to, že nezabudnete napr. vodičák, kreditnú kartu a pod.
  • Nájdi svoj telefón – Ak nemôžete nájsť svoj telefón, stačí, keď dvakrát poklepete na vašu peňaženku a váš telefón začne vyzváňať. Výborné je, že alarm sa spustí aj v tichom režime telefónu.
  • Posledná známa poloha – Aplikácia si pamätá poslednú polohu vašej peňaženky v prípade, že ste si zabudli zapnúť upozornenia. Môžete sledovať miesta, na ktorých ste boli a nájsť ju.
  • Batéria – Nevyžaduje nabíjanie. Batéria vydrží až 6 mesiacov, a potom ju stačí ľahko vymeniť. Odopnete zips a vymeníte batériu.
Inteligentná peňaženka, Bluetooth, Walli
Inteligentná peňaženka, Bluetooth, Walli.

Táto inteligentná peňaženka je vyrobená z pravej kože, je odolná voči vode a prachu. Má 6 priehradok na kreditné karty a dve vrecká na hotovosť. Cena peňaženky sa pohybuje okolo 100 dolárov.