Tento titul patrí Michalovi Gajdošechovi (28), ktorý reprezentoval našu krajinu na prestížnej súťaži Mister Supranational 2017, v decembri, v poľskom mestečku Krynica-Zdrój. Vyhral nie len najkrajšie telo planéty, ale zo súťaže odišiel s krásnym celkovým štvrtým miestom.Michal je veľmi sympatický, mladý muž, je hrdý Slovák a vlastní najkrajšie telo sveta.

? #balatonsound #balatonsound2018 #balatonsound18

A post shared by Michal Gajdosech (@migajdo) on

Ahoj Miško. Aký bol tvoj život pred súťažou?

Pochádzam zo Štúrova, ale už viac ako 10 rokov žijem v Prahe, kde som študoval, skončil úspešne ako Inžinier Ekonómie. Pracoval som v IT firme, mal priateľku modelku, ktorá ma vlastne do sveta modelingu vtiahla.

Tvoje umiestnenie je obdivuhodné. Ako ho berieš?

Neuveriteľne ma potešilo, že som vyhral najlepšie telo sveta. To bola pre mňa odmena za tých dvanásť rokov strávených vo fitku a celoživotného športového a aktívneho štýlu. Veľmi ma tiež potešilo, že som bol v TOP 5-ke. Mohlo to byť horšie, ale aj lepšie.

Zdroj: instagram
Ženské súťaže krásy poznáme, čo táto, mužská?

Súťaž sa konala v Poľsku, v malom mestečku Krynica-Zdrój. Mali sme veľa fotení, natáčaní a veľmi veľa príprav. Do finále sme sa dostali iba desiati a s každým z nás potom robili rozhovor. Bolo to fyzicky namáhavé, malo spánku, ale super zábava s ostatnými súťažiacimi. Myslím si, že sme boli skvelá partia a oproti ženským súťažiam sme držali pokope ako jeden kolektív bez ohovárania a robenia si napriek.

Určite máš veľa nápadníčiek, majú šancu?

Mám veľa práce, stále som obklopený krásnymi ženami, hlavne Slovenkami a Češkami, šancu majú určite, stále som slobodný.

Čo by mala mať tvoja žena snov?

Variť viem, upratovať tiež, stačí, že si budeme rozumieť a bude ma podporovať.

Teste sa na vysledok ?? @llnzz ? #musicvideoclip

A post shared by Michal Gajdosech (@migajdo) on

Tvoje telo vyzerá stále úžasne, aký je recept?

Desať rokov sa snažím stravovať rovnakým štýlom. Doma v chladničke u mňa nenájdete nič nezdravé, ale mám dobrý metabolizmus, takže keď idem von, dám si hocičo.

Ako sa ti zmenil život po súťaži?

Mám väčšiu popularitu. Ale tým, že žijem v Prahe, ľudia na Slovensku ma až tak veľmi nepoznajú. V poslednej dobe však pracujem v rôznych projektoch, účinkoval som v klipe, reklamách, chodievam často na módne prehliadky. Stále mám aj stabilnú prácu, mimo modelingu.

Zdroj: Instagram

 

 

Autor: Katarína Cibulková