Kanál EdynTV má viac než 115 000 odoberateľov a jeho tvorca Edyn rozbieha rapovú kariéru. Aký je spevák?Venoval sa vážnejším témam, ako napríklad „Prečo berieme drogy“, „Zmena generácie“ , ale aj vtipným videám ako napríklad „5 typov ľudí na Valentína“, „Môže sa černoch opáliť“ a tak ďalej.

Priznal, že okrem samotných videí, mu učaroval aj rap, a to do takej miery, že už vydal aj dva single. Edyn, ktorý patrí medzi tých novších tvorcov na YouTube zistil, že ho okrem nakrúcania videí baví aj niečo iné. Začal teda písať vlastné rapové texty. Tvrdí, že vo videách sa nedajú úplne presne vyjadriť pocity či názory. Hudba je však na to priam ako stvorená.

Prvá jeho skladba nesie názov Chcem len cash, a aj napriek tomu, že sa viacero ľuďom nepáčila, vyhlásil, že by ľudia nemali súdiť knihu podľa obalu.

Edyn nevešia svoju novo rozbehnutú kariéru na klinec a vydal aj ďalší nový singel s názvom Jedného dňa. Táto novinka, poteší priaznivcov H16, pretože sa podobá na najnovší album od Otisa. Môžeme len skonštatovať, že táto nová skladba, ktorá je trochu z iného súdka ako tá prvá, sa youtuberovi vydarila veľmi dobre. Skladba, ktorá má motivačný text, sa nesie v duchu pozitívnej atmosféry, a je doprevádzaná výborným videoklipom s peknými zábermi.

Prezradil, že tieto dve skladby nebudú jeho posledné, ale tvrdo pracuje na novom mixtejpe s názvom „To chceš“, ktorý vyjde v najbližšom období. Pre fanúšikov bude úplne zadarmo. Edyn bude na tomto mixtejpe  rapovať o tom, čo trápi mladú generáciu, aké problémy majú okolo seba a po čom najviac túžia.

To či sa vám páčia Edynove novinky, posúďte sami, ale ako vraví on sám, „Nesúďte knihu podľa obalu“ a počkajte si na jeho celý mixtejp.