PRAHA/TRNAVA 19. november 2018/ Dlho očakávaný zápas Ligy národov medzi Slovenskom a Českom je tu. Slováci pod vedením trénera Pavla Hapala majú dnes veľkú šancu na výhru.

Ďakujeme, že ste s nami sledovali česko – slovenské derby.

22:35

Je koniec. Slovenskej reprezentácií sa nepodarilo v záverečných minútach vyrovnať a tak prehrávame nad českým tímom 1-0. Pre náš tím to znamená, že z B – divízie sa prepadávame do C – divízie, kde budeme hrať v roku 2020.

22:31

Dočkal dostáva žltú kartu za zdržovanie hry.

22:23

České mužstvo taktiež strieda. Schicka nahrádza Doležal.

22:21

Opäť tu máme striedanie a to na našej strane. Adam Nemec nahrádza Zreľáka.

22:17

V 76. minúte sa strieda na českej strane. Krejčí nahrádza Jankta.

22:11

Milan Škriniar dostáva po faule žltú kartu v 68. minúte.

22:07

Veľká šanca na českej strane, no neúspešná. Stav zápasu je stále 1-0 pre Česko.

22:05

64. minúta a namiesto Vydru nastupuje na hraciu plochu Sellasie.

21:59

Prvé striedanie slovenského tímu. Z trávnika odchádza odchádza Greguš a nahrádza ho Ondrej Duda a Robert Mak strieda Alberta Rusnáka.

21:48

Naši hráči majú v 2. polčase už 6. stratu lopty na súperovej strane ihriska. Česi hrajú stále ofenzívnejší futbal.

21:47

Začína sa druhý polčas, otvára ho náš tím. Zostavy na oboch stranách zostávajú nezmenené.

21:33

Prvý polčas je za nami a český tím vedie 1-0. Posledných 20 minút zápasu sa darilo viac Čechom o čom nesvedčí len súčasné skóre, ale aj viac ohrození našej brány.

21:32

Martin Škrteľ fauluje súpera a dostáva žltú kartu.

21:24

David Pavelka dostal príležitosť zvýšiť skóre českého tímu, ale neúspešne.

21:18

V 32. minúte dostávame gól, o ktorý sa zaslúžil Schick.

21:16

Česi už hrajú ofenzívnejší futbal a darí sa im čoraz častejšie dostať do nášho pokutového územia.

21:01

14. minúta a Marek Hamšík mal opäť veľkú šancu skórovať. Brankár loptu vyrazil.

21:00

Pavelka dostáva žltú kartu.

20:58

V 12. minúte vypálil loptu Marek Hamšík na bránu no český brankár Vaclík pohotovo zareagoval.

20:56

10. minúta a máme tu prvý nedovolený zákrok českého tímu. Bude sa kopať priamy kop. Slovákom sa darí držať loptu na súperovej strane.

20:47

Derby medzi Slovenskom a Českom sa práve začalo.

20:40

O malú chvíľu sa na pražskom štadióne Eden začne zápas medzi dvoma bratskými národmi, Českom a Slovenskom. Zo štadiónu sa zatiaľ ozývajú národné hymny.